12
Przystanek: MICKIEWICZA STĘCZYŃSKIEGO
Kurs w stronę: IŁAWA PĘTLA
Kierunek: 2, kliknij aby zmienić kierunek jazdy
Kierunek 1
Rozkład jazdy ważny od: 01.01.2024
Miejski Zakład Komunikacji w Nysie sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 59, 48-303 Nysa
Dyspozytor: 77 433 27 62
Kursy w dni robocze:
04:44
05:56
07:29
12:26
13:46
15:05
Legenda:
S - Kurs przez Sudecką
A - Kurs do Zajezdni (Piłsudskiego 59)
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia.
Opcje:
Drukuj tabliczkę
|
Powrót na stronę główną
|
Zobacz szczegóły przystanku
Przystanki na linii:
ALEJA WP 4 PĘTLA
ALEJA WP 3
ALEJA WP 2
ALEJA WP 1
BRAMY GRODKOWSKIEJ
KOLEJOWA
PIASTOWSKA BANK
SZOPENA POCZTA
GIERCZAK
PRUDNICKA
MICKIEWICZA SKRZYŻOWANIE
MICKIEWICZA SIENKIEWICZA
SUDECKA GIMNAZJUM
SUDECKA ROLNIK
MICKIEWICZA STĘCZYŃSKIEGO
MICKIEWICZA TRANSBUD
ORZESZKOWEJ
BIAŁA NYSKA I OSIEDLE
BIAŁA NYSKA II SZKOŁA
BIAŁA NYSKA PRDM
MORÓW
IŁAWA PĘTLA